ARCTIC CHALLENGE HONEY
The Glow Of The Snowy Star


014

 INTERNATIONAL CHAMPION (C.I.B)

CHAMPION POLSKI

CHAMPION ESTONII

ZWYCIĘŻCZYNI POLSKI 2008

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI

MŁODZIEŻOWY CHAMPION LITWY

MŁODZIEŻOWY CHAMPION ŁOTWY

2 x  III  BEST OF GROUP

IV  BEST IN SHOW BABY

2 x  CRUFT'S QUALIFICATION

* CERTYFIKAT PRÓB PRACY *

 

 

 

INFORMACJE

 

028

ARCTIC CHALLENGE HONEY 
The Glow Of The Snowy Star

Kasia

 

Data urodzenia: 07.07.2007 (*) 24.05.2019

Ojciec: Dragviken's HANNIBALL OF SAMSON

Matka: JUSTI Jarpen

Badania:  HD: A, oczy: OK, XL-PRA: negative

Właściciel: Mirosława Nowak
do maja 2013 współwłasność - Iwona Lenarczyk

Hodowca: Mirosława Nowak 

Wzrost: 52 cm 

Mioty w hodowli: brak

 

 

W KILKU SŁOWACH...


kasiaglowaKasia, Katarzyna... W lipcu 2007 roku urodziły się pierwsze dzieci po Honey'u i Justi w naszej hodowli. Od razu wiedzieliśmy że na pewno zostanie z nami jedna suczka. Tak też się stało.
Kasia jest piękną suczką o mocnej budowe, bardzo podobną do swojego taty, ale zdecydowanie po obojgu rodzicach odziedziczyła najlepsze cechy. Przez wystawy zwykle szła jak burza, choć musiała mieć swój dzień - potrafiła wygrać Zwycięstwo Rasy w ogromnych stawkach, wygrała także Zwycięstwo Polski 2008 z późniejszą Zwyciężczyni Świata. Była pierwszym wyhodowanym przez nas Interchampionem. Jej kariera wystawowa była zawsze naszym wielkim powodem do dumy. Powodem do dumy był dla nas również fakt, iż jako pierwsza suka rasy Samoyed ukończyła w Polsce na zawodach psich zaprzęgów próby pracy i otrzymała Certyfikat Użytkowości.
Kasia jest psem bardzo wpatrzonym w człowieka. Zrobi wszystko, aby uszczęśliwić swoich właścicieli - i właśnie to sprawia jej największą radość. Prawdziwy cukiereczek :-)
Nigdy nie doczekaliśmy się szczeniąt po Kasi, pomimo wielu sukcesów wystawowych i doskonałego eksterieru. Kasia pozostała naszą ukochaną domowniczką i choć nie zrobiła kariery jako suczka hodowlana, spędziła całe swoje życie u naszego boku, stale pozostając w doskonałej kondycji i ciesząc się naszą uwagą. Zdrowie jej dopisywało przez długie lata i liczyliśmy zawsze, że pozostanie z nami jak najdłużej. 
Towarzyszyła nam prawie 12 lat. Odeszła w słoneczne majowe popołudnie pozostawiając ogrom pięknych wspomnień. Była naszą pierwszą pozostawioną w hodowli i juz zawsze "tą pierwszą" dla nas pozostanie w pamięci. 

GALERIA

>>   więcej zdjęć - pełna galeria   <<

RODOWÓD

rodo hanniball justi

 >>  rodowód czteropokoleniowy oraz przodkowie <<   |  >>  międzynarodowa baza rodowodów <<