WYSTAWY BROADWAY WINNIE
The Glow Of The Snowy Star

    


pruszków2019

 GRAND CHAMPION POLSKI
CHAMPION POLSKI
CHAMPION LITWY 
CHAMPION RUMUNII
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
MŁODZIEŻOWY CHAMPION LITWY
MŁODZIEŻOWY CHAMPION RUMUNII

BEST IN SHOW
RES. BEST IN SHOW
I  BEST OF GROUP
IV BEST OF GROUP
I BEST IN SHOW JUNIOR
III BEST IN SHOW JUNIOR
2  x  I NAJPIĘKNIEJSZY PIES ODDZIAŁU CHOJNICE
II NAJPIĘKNIEJSZY PIES ODDZIAŁU CHOJNICE
I BEST IN SHOW MŁODSZYCH SZCZENIĄT
CRUFTS QUALIFICATION 2020
3  x  I BEST IN SHOW PAR HODOWLANYCH
2  x  II BEST IN SHOW PAR HODOWLANYCH
(z Xenon Of Kenshi The Glow Of The Snowy Star)
* CERTYFIKAT PRÓB PRACY *

zaczęty Interchampionat i Grand Championat Rumunii
9 x Zwycięzca Rasy (BOB)
6 x Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)
11 x Najlepsza Dorosła Suka / Najlepsza Suka w Rasie
13 x CWC/CAC 
5 x CACIB   2 x res.CACIB
8 x Najlepszy Junior w Rasie
8 x Zwycięzca Młodzieży
1 x Najlepsze Młodsze Szczenię

22 x I lokata / medal złoty
1 x II lokata / medal srebrny

 

Data
Wystawa
Klasa
Wynik
Sędzia
12.05.2019
CAC Minikowo (PL)
championów
doskonała I/2, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Rasy (BOB)
I Najpiękniejszy Pies o/Chojnice
BEST IN SHOW I
Monika Milian (PL)
11.05.2019
CACIB Łódź (PL)
championów
doskonała I/2, CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)
GRAND CHAMPION POLSKI
Leszek Salamon (PL)
27.04.2019
CACIB Opole (PL)
championów
doskonała I/3, CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Rasy (BOB)
Ljiljana Stojkovich (MK)
07.04.2019
CACIB Bistrita (ROM)
championów
doskonała I, CWC, res.CACIB
Anca Giura (ROM)
06.04.2019
CACIB Bistrita (ROM)
championów
doskonała I, CWC, CACIB, Najlepsza Suka, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)
CHAMPION RUMUNII
Nedim Suta (BIH)
06.04.2019
CAC Bistrita (ROM)
championów
doskonała I, CWC
Liudmila Lavrova (SI)
31.03.2019
CACIB Warszawa(PL)
championów
doskonała I, CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka, Crufts Qualification 2020
Giuliano Lorenzo (IT)
24.03.2019
CAC Pruszków (PL)
championów
doskonała I, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Rasy (BOB)
CHAMPION POLSKI
Blanka Borowiec - Szczepańska (PL)
27.01.2019
CACIB Kaunas (LT)
użytkowa
doskonała I, CWC
CHAMPION LITWY
Jurate Butkiene (LT)
26.01.2019
CACIB Kaunas (LT)
użytkowa
doskonała I, CWC, res.CACIB
Frank Kane (GB)
13.01.2019
CAC Brodnica (PL)
pośrednia
doskonała I, CWC
Mirosław Olejnik (PL)
15.12.2018
CACIB Lublin (PL)
pośrednia
doskonała I/2, CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)
II BIS Par Hodowlanych 
Myrna Shiboleth (IL)
14.10.2018
EURO DOG SHOW
Warszawa (PL)
młodzieży
doskonała /24
Barbara Larska (PL)
15.09.2018
CAC Minikowo (PL)
pośrednia
doskonała I, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)
II BIS ZKWP Chojnice,
I BIS Par Hodowlanych


Gizela Makarewicz (PL)
13.05.2018
CAC Minikowo (PL)
młodzieży
doskonała I, Zwycięzca Młodzieży,
Najlepszy Junior w Rasie, 
Zwycięzca Rasy (BOB)
I BIS Junior,
I Najpiękniejszy Pies Oddziału Chojnice,
I BIS Par Hodowlanych,
II BEST IN SHOW
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI

Ryszard Wacławik (PL)
06.05.2018
CAC Jonava (LT)
młodzieży
doskonała I/3, Zwycięzca Młodzieży,
Najlepszy Junior w Rasie, 
Zwycięzca Rasy (BOB)
MŁODZIEŻOWY CHAMPION LITWY

Svetlana Kitaeva (RUS)
05.05.2018
CAC Jonava (LT)
młodzieży
doskonała I/3, Zwycięzca Młodzieży,
Najlepszy Junior w Rasie, 
Zwycięzca Rasy (BOB)
III BIS Junior

Marija Verbitskaja (BY)
28.04.2018
CACIB Opole (PL)
młodzieży
doskonała I/6, Zwycięzca Młodzieży,
Najlepszy Junior w Rasie, 
Zwycięzca Rasy (BOB)
IV BEST OF GROUP

Salvatore Tripoli (IT)
08.04.2018
CACIB Warszawa (PL)
młodzieży
doskonała II/8

Eva Nielsen (SE)
25.03.2018
CACIB Bistrita (ROM)
młodzieży
doskonała I/2, Zwycięzca Młodzieży,
Najlepszy Junior w Rasie, 
Najlepsza Suka, 
Zwycięzca Rasy (BOB)
MŁODZIEŻOWY CHAMPION RUMUNII

Lokodi Csaba Zsolt (ROM)
24.03.2018
CACIB Bistrita (ROM)
młodzieży
doskonała I/3, Zwycięzca Młodzieży,
Najlepszy Junior w Rasie,
Najlepsza Suka, 
Zwycięzca Rasy (BOB)
I BEST OF GROUP

Georgiy Onishchenko (UA)
24.03.2018
CAC Bistrita (ROM)
młodzieży
doskonała I/2, Zwycięzca Młodzieży,
Najlepszy Junior w Rasie, Najlepsza Suka,
Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)

Vladimir Piskay (SK)
10.03.2018
CAC Jelenia Góra (PL)
młodzieży
doskonała I, Zwycięzca Młodzieży,
Najlepszy Junior w Rasie,
Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)
II BIS Par Hodowlanych

Piotr Król (PL)
11.11.2017
CAC Minikowo (PL)
młodszych szczeniąt
wybitnie obiecująca I, Najlepsze Młodsze Szczenię, I BIS Młodszych Szczeniąt,
I BIS Par Hodowlanych
Blanka Borowiec
- Szczepańska (PL)