WYSTAWY WINNIE THE POOH OF YARAK The Glow Of The Snowy Star
REPRODUKTOR
CHAMPION POLSKI CHAMPION RUMUNII MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI MŁODZIEŻOWY CHAMPION LITWY
#3 JUNIOR PIES EURO DOG SHOW BRUKSELA 2016 (BELGIA) CAC EURO DOG SHOW WARSZAWA 2018 I BEST OF GROUP III BEST OF GROUP II BEST IN SHOW JUNIOR III BEST IN SHOW JUNIOR IV BEST IN SHOW JUNIOR
I NAJPIĘKNIEJSZY PIES ODDZIAŁU CHOJNICE
* CERTYFIKAT PRÓB PRACY *
zaczęty Interchampionat (C.I.B) oraz Grand Championat Rumunii
3 x Zwycięzca Rasy (BOB) 1 x Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) 2 x res. CACIB = CACIB 9 x CWC / CAC 5 x Najlepszy Junior w Rasie 6 x Zwycięzca Młodzieży 15 x I lokata / medal złoty 2 x II lokata / medal srebrny 1 x III lokata / medal brązowy
Data
Wystawa
Klasa
Wynik
Sędzia
07.04.2019
CACIB Bistrita (ROM)
użytkowa
doskonały I, CWC, res.CACIB = CACIB
Anca Giura (ROM)
06.04.2019
CACIB Bistrita (ROM)
użytkowa
doskonały I, CWC, res.CACIB = CACIB CHAMPION RUMUNII
Nedim Suta (BIH)
06.04.2019
CAC Bistrita (ROM)
użytkowa
doskonały I, CWC
Liudmila Lavrova (SI)
14.10.2018
EURO DOG SHOW Warszawa (PL)
użytkowa
doskonały I/3, CWC
Peter Harsanyi (HU)
15.09.2018
CAC Minikowo (PL)
championów
doskonały I, CWC
Gizela Makarewicz (PL)
15.08.2017
CAC Golub Dobrzyń (PL)
otwarta
doskonały I, CWC CHAMPION POLSKI
Jan Ryk (PL)
05.03.2017
CACIB Drzonków (PL)
otwarta
doskonały I, CWC
Zoran Roknić (RS)
11.02.2017
CAC Bydgoszcz (PL)
pośrednia
doskonały I, CWC
Panos Demetriu (CY)
05.02.2017
CAC Brodnica (PL)
otwarta
doskonały I, CWC
Piotr Król (PL)
10.09.2016
Klubowa Warszawa (PL)
młodzieży
doskonały II/3
Ewa Stolarska (PL)
03.09.2016
CACIB Białystok (PL)
młodzieży
doskonały I/3, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy (BOB) III BEST OF GROUP II BIS JUNIOR
Boris Chapiro (FR)
27.08.2016
EURO DOG SHOW Bruksela (BE)
młodzieży
doskonały III/14
Vija Klucniece (LV)
14.08.2016
CAC Salcininkai (LT)
młodzieży
doskonały I, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy (BOB) I BEST OF GROUP III BIS JUNIOR MŁODZIEŻOWY CHAMPION LITWY