INES WINKY The Glow Of The Snowy Star


ines

 

CHAMPION BUŁGARII

* CERTYFIKAT PRÓB PRACY *

 

 

 

 

 

 

 

 

INFORMACJE

 

002

INES WINKY 
The Glow Of The Snowy Star

Ines

 

Data urodzenia: 14.06.2010

Ojciec: BY ARCTIC CHALLENGE TINY'GLOO Of Winky Bow-Wow

Matka: JUSTI Jarpen

Badania:  HD: A, oczy: OK

Właściciel: Mirosława Nowak
do maja 2013 współwłasność - Iwona Lenarczyk

Hodowca: Mirosława Nowak 

Wzrost: 53 cm 

Mioty w hodowli: M  |  P  |  R  |  U

 

 

 

W KILKU SŁOWACH...


001Ines, czyli szaleństwo w czystej postaci! Pochodzi z ostatniego miotu Justi w naszej hodowli. Jest córką Winkiego, psa importowanego przez nas i Iwonę Lenarczyk z Francji..
Zdecydowanie okazała się mieszanką wybuchową cech obojga rodziców. Jest to proporcjonalna, grubokoścista suczka o bardzo żywiołowym temperamencie. I to właśnie jej temperament sprawia, że nigdy się nie nudzimy! Zdecydowanie jest najbardziej chętną do zabaw suczką w naszym domu, kocha wielogodzinne szaleństwa w ogrodzie z innymi psami, potrafi wymęczyć całe nasze stado i wciąż będzie miała pełne akumulatory. Jest też bardzo uczuciową suczką, bardzo do nas przywiązaną. Ceni towarzystwo człowieka. 
Poza życiem rodzinnym, Ines amatorsko trenuje też sporty zaprzęgowe. Brała udział w zawodach psich zaprzęgów, dzięki czemu uzyskała Certyfikat Psa Użytkowego. Ines nie przepada za wystawami, dlatego nie jest obecnie wystawiana. Woli spędzać czas biegając po ogrodzie, zaczepiając inne psy do zabawy lub coś po prostu brojąc :-). Zanim się pojawiła u nas Ines, nasze życie było po prostu nudne!

 

GALERIA

 

RODOWÓD

rodo ines

 >>  rodowód czteropokoleniowy oraz przodkowie <<   |  >>  międzynarodowa baza rodowodów <<