NANCY HONEY 
The Glow Of The Snowy Star

 

nancy

NANCY HONEY 
The Glow Of The Snowy Star

Nancy

 

Data urodzenia: 28.08.2012  (*)  09.08.2022

Ojciec:   Dragviken's HANNIBALL OF SAMSON

Matka: ARIA Z Łańcuta

Badania:

HD: A, oczy: OK

Właściciel: Mirosława Nowak

Hodowca: Mirosława Nowak 

Wzrost: 56 cm

Mioty w hodowli:   D2  |  H2

 

W KILKU SŁOWACH...


Nancy, suczka, która wróciła do nas po prawie pięciu latach życia u właścicieli, którzy nie podołali opiece nad Samoyedem. Znalazła u nas bezpieczny dom do końca swojego życia, gdyż postanowiliśmy, że Nancy zostanie z nami - w domu, w którym przyszła na świat. Odwdzięczyła się ogromem miłości. Jest bardzo uczuciową, wrażliwą suczką, czasem troszę zaborczą o uwagę, jednak zawsze bardzo zrównoważoną i oddaną. Nie sprawia problemów w domu, żyje w zgodzie z resztą naszego stadka. Nie przepada za wystawowym zgiełkiem, od przepychu show zdecydowanie woli wylegiwanie się na kanapie u naszego boku, stąd czas spędza głównie na domowym lenistwie i na zabawach w ogrodzie z resztą naszych psów.
Anatomicznie jest dużą, bardzo mocnej budowy suczką o delikatnych biszkoptowych znaczeniach. Ma charakterystyczne biszkoptowe piegi na pyszczku, które dodają jej nietuzinkowego uroku. 
[*] [*] [*]
Odeszła w sierpniowy chłodny wieczór. W domu, w którym przyszła na świat, w otoczeniu swojej rodziny. Spędziliśmy razem 5 spokojnych i pięknych lat. Biegaj wolna Nancy za Tęczowym Mostem!

 

RODOWÓD

rodo honey

 >>  rodowód czteropokoleniowy <<   |  >>  międzynarodowa baza rodowodów <<