Data |
Wystawa |
Klasa |
Wynik |
Sędzia |
12.05.2019 |
CAC Minikowo (PL) |
weteranów |
doskonały, I lokata, Zwycięzca Weteranów, Najlepszy Weteran w Rasie III BIS Weteranów III Najpiękniejszy Pies o/Chojnice CHAMPION POLSKI WETERANÓW
|
Monika Milian (PL) |
11.05.2019 |
CACIB Łódź (PL) |
weteranów |
doskonały, I lokata, Zwycięzca Weteranów, Najlepszy Weteran w Rasie
|
Leszek Salamon (PL) |
15.09.2018 |
CAC Minikowo (PL) |
weteranów |
doskonały, I lokata, Zwycięzca Weteranów, Najlepszy Weteran w Rasie III BIS Weteranów III Najpiękniejszy Pies o/Chojnice
|
Gizela Makarewicz (PL) |
31.07.2016 |
CAC Chojnice (PL) |
użytkowa |
doskonały, I lokata, CWC |
Blanka Borowiec - Szczepańska (PL) |
08.05.2016 |
CAC Minikowo (PL) |
użytkowa |
doskonały, I lokata, CWC, Najlepszy Pies, Zwycięzca Rasy (BOB) II BIS Użytków |
Ryszard Wacławik (PL) |
02.04.2016 |
CACIB Bistrita (ROM) |
championów |
doskonały, I lokata, CWC, CACIB, Najlepszy Pies, Zwycięzca Rasy (BOB) INTERNATIONAL CHAMPION (C.I.B) GRAND CHAMPION RUMUNII |
Cristian Vantu (ROM) |
14.06.2015 |
CAC Lublin (PL) |
championów |
doskonały, I lokata |
Magdalena Musiał (PL) |
31.05.2015 |
CACIB Sibiu (ROM) |
championów |
doskonały, I lokata, CWC, CACIB, Najlepszy Pies, Zwycięzca Rasy (BOB) CHAMPION RUMUNII |
Rui Oliveira (PT) |
30.05.2015 |
CACIB Sibiu (ROM) |
championów |
bardzo dobry, I lokata |
Victor Lobakin (AY) |
17.05.2015 |
CAC Radom (PL) |
championów |
doskonały, I lokata, CWC, Najlepszy Pies |
Anna Chrzanowska (PL) |
10.05.2015 |
CAC Minikowo (PL) |
użytkowa |
doskonały, I lokata, CWC III BIS Użytków |
Piotr Król (PL) |
27.07.2014 |
CAC Chojnice (PL) |
championów |
doskonały, I lokata, CWC, Najlepszy Pies, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) |
Elżbieta Augustyniak (PL) |
06.07.2014 |
CACIB Velka Ida (SK) |
championów |
doskonały, II lokata, res.CAC, res.CACIB |
Milan Biros (SK) |
05.07.2014 |
CAC Velka Ida (SK) |
championów |
doskonały, I lokata, CWC, Najlepszy Pies, Zwycięzca Rasy (BOB) |
Vojtek Vlatislav (SK) |
11.05.2014 |
CAC Minikowo (PL) |
użytkowa |
doskonały, I lokata, CWC, I BIS Użytków |
Ewa Stolarska (PL) |
08.02.2014 |
CAC Bydgoszcz (PL) |
użytkowa |
doskonały, I lokata, CWC, I BIS Użytków |
Ewa Stolarska (PL) |
06.10.2013 |
CAC Nowy Dwór Mazowiecki (PL) |
championów |
doskonały, I lokata, CWC, Zwycięzca, Zwycięzca Rasy (BOB) |
Blanka Borowiec - Szczepańska (PL) |
28.07.2013 |
CAC Chojnice (PL) |
użytkowa |
doskonały, I lokata, CWC, Zwycięzca, I BIS Użytków |
Joanna Szczepańska - Korpetta (PL) |
07.07.2013 |
CACIB Velka Ida (SK) |
użytkowa |
doskonały, I lokata, CWC, res.CACIB CHAMPION SŁOWACJI |
Erdos Laszlo (HU) |
06.07.2013 |
CACIB Velka Ida (SK) |
użytkowa |
doskonały, I lokata |
Grzegorz Weron (PL) |
09.06.2013 |
CACIB Ternopil (UA) |
championów |
doskonały, I lokata, CWC, CACIB, Zwycięzca CHAMPION UKRAINY |
Borys Aleksandrov (UA) |
12.05.2013 |
CAC Minikowo (PL) |
użytkowa |
doskonały, I lokata, CWC, Zwycięzca I BIS Użytków |
Blanka Borowiec-Szczepańska (PL) |
22.09.2012 |
Klubowa Bydgoszcz (PL) |
championów |
doskonały, I lokata, CWC |
Mona K. Selbach (N) |
26.08.2012 |
CACIB Białystok (PL) |
championów |
doskonały, I lokata, CWC, CACIB, Zwycięzca |
Darko Korosec (SLO) dawniej hodowca Samoyedów pod przydomkiem MyLegend! |
04.08.2012 |
CACIB Druskininkai (LT) |
użytkowa |
doskonały, I lokata, CWC CHAMPION LITWY |
Gabriela Ridarcikova (SK) |
03.08.2012 |
CACIB Druskininkai (LT) |
użytkowa |
doskonały, I lokata |
Ratibor Cekic (SRB) |
21.07.2012 |
CACIB Velka Ida (SK) |
użytkowa |
doskonały, I lokata, CWC |
Milan Biros (SK) |
20.07.2012 |
CAC Velka Ida (SK) |
użytkowa |
doskonały, I lokata, CWC |
Josef Mravik (SK) |
07.07.2012 |
CACIB Warszawa (PL) |
użytkowa |
bardzo dobry, I lokata |
Dan Ericsson (S) |
09.06.2012 |
CACIB Kaliningrad (RU) |
otwarta |
doskonały, I lokata, CWC, res. CACIB CHAMPION ROSJI |
Jaroslava Ovesna (CZ) |
27.05.2012 |
CAC Gostynin (PL) |
użytkowa |
doskonały, I lokata, CWC, Zwycięzca CHAMPION POLSKI |
Magdalena Musiał (PL) |
13.05.2012 |
CAC Minikowo (PL) |
użytkowa |
doskonały, I lokata, CWC, Zwycięzca II BIS Użytków |
Ewa Stolarska (PL) Anna Jaśkiewicz (PL) |
11.02.2012 |
CACIB Rzeszów (PL) |
użytkowa |
doskonały, I lokata, CWC, res.CACIB |
Elżbieta Augustyniak (PL) |
11.12.2011 |
CAC Nowy Dwór Mazowiecki (PL) |
użytkowa |
bardzo dobry, I lokata |
Małgorzata Supronowicz (PL) |
19.11.2011 |
CACIB Kielce (PL) |
użytkowa |
doskonały, I lokata, CWC IV BIS Użytków |
Andrzej Szutkiewicz (PL) |
18.09.2011 |
Klubowa Łódź (PL) |
pośrednia |
doskonały, II lokata |
Judith Gogibus (F) |
10.09.2011 |
CAC Warszawa (PL) |
młodzieży |
doskonały, I lokata, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI |
Marek M. Bork-Grabkowski (PL) |
04.09.2011 |
CAC Radom (PL) |
młodzieży |
doskonały, II lokata |
Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL) |
27.08.2011 |
CACIB Białystok (PL) |
młodzieży |
doskonały, II lokata |
Zoran Brankovich (SRB) |
13.08.2011 |
CACIB Sopot (PL) |
młodzieży |
doskonały, I lokata, Zwycięzca Młodzieży |
Rafael Malo Alcrudo (E) |
23.07.2011 |
CAC Ukmerge (LT) |
młodzieży |
bardzo dobry, II lokata |
Sergij Slukin (UA) |
03.07.2011 |
CAC Olsztyn (PL) |
młodzieży |
doskonały, I lokata |
Ewa Szeliga-Szeremeta (PL) |
19.06.2011 |
CAC Prienai (LT) |
młodzieży |
doskonały, II lokata |
Renata Petkeviciene (LT) |
18.06.2011 |
CAC Marijampole (LT) |
młodzieży |
doskonały, II lokata |
Jurate Butkiene (LT) |
05.06.2011 |
CAC Kaunas (LT) |
młodzieży |
doskonały, I lokata, Zwycięzca Młodzieży |
Kornelija Butrimova (LT) |
22.05.2011 |
CAC Radom (PL) |
młodzieży |
I lokata, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy (BOB) |
Elżbieta Augustyniak (PL) |
10.04.2011 |
CAC Nowy Dwór Mazowiecki (PL) |
młodzieży |
doskonały, II lokata |
Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL) |
19.09.2010 |
Klubowa Łódź (PL) |
baby |
wybitnie obiecujący II/3 |
Theo Leenen (BE) |