GOBI YOLO The Glow Of The Snowy Star

 

gobi8m

GOBI YOLO
The Glow Of The Snowy Star

Gobi, Gobisia, Goblin, Goblinka

 

Data urodzenia: 03.02.2019

Ojciec: YOLO OF TOMTOM The Glow Of The Snowy Star

Matka: ALABAMA OF JIP The Glow Of The Snowy Star

Badania: HD-A, oczy - OK + gonioskopia (EESVO 2020)

Właściciel: Mirosława Nowak

Hodowca: Mirosława Nowak & Paulina Adamska 

Wzrost: 53,5 cm

Waga: 21,5 kg

Mioty w hodowli:  M2

>> wyniki wystaw <<

 

W KILKU SŁOWACH...


goblina11mGobi, czwarte pokolenie urodzone z naszym przydomkiem, kontynuacja założonego i podtrzymywanego planu hodowlanego. Córka dwóch urodzonych w naszej hodowli samoyedków - Alutki i Yolo. Skradła nasze serca szybciutko i szybciutko wiedzieliśmy, że z grona aż ośmiu suczek w miocie, to właśnie ona zostanie z nami. 
Goblinka jest niesamowicie otwartą, radosną i odważną przedstawicielką rasy, bardzo (oj bardzo!) nastawioną na człowieka - cały czas chce być w centrum zainteresowania. Mistrzyni wymuszania uwagi. Czułościowy natręciuch, całuśnik, przytulas. Wszędzie jej pełno, wszędzie musi wejść, wszędzie zajrzeć, wszystko sprawdzić i uczestniczyć we wszystkich domowych czynnościach (typ pomocnika roku) - każda czynność ją ciekawi i w każdej chce brać udział, najlepiej na kolanach człowieka.
Okazała się prawdziwym wulkanem energii. Uwielbia skakać, biegać, szaleć, wariować i stale się bawić. Jej obecność wprowadza mnóstwo radości do naszej poukładanej codzienności. Ogromną frajdę czerpie z treningów zaprzęgowych, w których okazała się niesamowicie pojętna i sprawna - w tej chwili jest naszą najszybszą suczką, która całą trasę pokonuje równym tempem! Wierzymy, że kariera sportowa stoi przed nią otworem. Otworem stoją też ringi wystawowe... W klasę młodzieży weszła z przytupem zdobywając dwa wnioski na Młodzieżowego Championa na dwóch pierwszych możliwych wystawach pokonując ogromną i często znacznie starszą konkurencję. Drogę do uzyskania tytułu zablokowało jej tylko... nagłe odwołanie wszystkich wystaw z powodu pandemii Covid-19 na świecie... jak pech to pech! Niemniej pokazała swoją klasę. Potrafi rewelacyjnie skupić się na czas pracy, a sędziowie doceniają piękną w wyrazie uśmiechniętą głowę z wyraźnym piętnem płci, mocny kościec, zwartą sylwetkę (jakże rzadką dla suk! a pożądaną w rasie), lekki ruch i śnieżnobiałą szatę. Praca z Gobi daje nam ogromną satysfakcję i jest powodem do dumy, tym bardziej, że jest córką dwóch wyhodowanych właśnie przez nas samoyedów.

 

GALERIA

>>   więcej zdjęć - pełna galeria   <<

RODOWÓD

rodo yolo ala

 >>  rodowód czteropokoleniowy oraz przodkowie <<   |  >>  międzynarodowa baza rodowodów <<

 

VIDEO

 

Gobi, 4 miesiące