KIA ORA HONEY The Glow Of The Snowy Star


001

 

CHAMPION POLSKI

II BEST OF GROUP

* CERTYFIKAT PRÓB PRACY *

 

 

 

 

 

 

INFORMACJE

 

008

KIA ORA HONEY 
The Glow Of The Snowy Star

Kiara

 

Data urodzenia: 24.03.2011

Ojciec: Dragviken's HANNIBALL OF SAMSON

Matka: ARANDA Z Łańcuta

Badania:  HD: A, oczy: OK (2016)

Właściciel: Mirosława Nowak
do maja 2013 współwłasność - Iwona Lenarczyk

Hodowca: Mirosława Nowak 

Wzrost: 53 cm 

Mioty w hodowli: O  |  Q  |  T  |  X  |  Z

 

W KILKU SŁOWACH...


kiararuchKiara to bardzo rodzinna suczka, córka Arandy i Honey’a, z ostatniego miotu Arandy. Pierwsze, co można o niej powiedzieć, to że ma fantastyczny charakter - jest bardzo otwarta, towarzyska, milusińska. Odziedziczyła po rodzicach przytulaśne usposobienie, pragnie być zawsze blisko nas. Zwykle jest spokojna, w zasadzie najspokojniejsza w naszym domu, jednak to tylko pozory! W tym ciałku kryje się prawdziwy wulkan energii, który uruchamia się podczas lubianych przez Kiarę treningów zaprzęgowych. Startowała niejednokrotnie w zawodach na pozycji pomocnika lidera zaprzęgu i posiada Certyfikat Prób Pracy. Regularnie bierze udział w pokazach zaprzęgów dla dzieci.
Anatomicznie jest to proporcjonalna, grubokoścista suczka o wspaniałym temperamencie.  Jest też bardzo uczuciową suczką, bardzo do nas przywiązaną. Ceni towarzystwo człowieka i jest bardzo czuła - także wobec obcych. Ma niesamowite pokłady cierpliwości, dzięki czemu wszyscy uwielbiają jej charakter!
Kiarusia uwielbia też jeść, przez co niektórzy żartują, że Kiara składa się z okrągłego, puchatego ciałka i miłości. No cóż... gdzieś ta miłość musi się zmieścić... ale oczywiście pilnujemy, by z tym ciałkiem Kiara nie przedobrzyła! :-)
Kiara okazała się idealną suczką hodowlaną. Rewelacyjnie odchowywała mioty, po odchowie szczeniąt błyskawicznie wracała do formy. Dawała też wysokiej klasy potomstwo - jej dzieci z różnych miotów są championami wielu krajów i mieszkają w wielu hodowlach w Polsce i za granicą. Błyskawicznie ukończyła Championat Polski, zdobywając na połowie swoich wystaw Zwycięstwo Rasy.

 

GALERIA

>>   więcej zdjęć - pełna galeria   <<

RODOWÓD

rodo hanniball aranda

 >>  rodowód czteropokoleniowy oraz przodkowie <<   |  >>  międzynarodowa baza rodowodów <<